Wesprzyj

zajecia-na-ulicy-przy-szkole-ruchomejWesprzyj nas !
GPAS Praga funkcjonuje dzięki: dotacjom, grantom, darowiznom, sponsorom, aukcjom i imprezom charytatywnym, dobrej energii osób go tworzących, oraz 1% Waszych podatków.
Nie gardzimy żadnym groszem.

Nr konta:
69 1240 6074 1111 0000 4989 7548

1%
Wesprzyj działania uliczne skierowane do praskich dzieciaków, wpisz w swoje rozliczenie PIT nasz numer KRS:
0000021174
Dzięki 1% Twojego podatku możemy dofinansować niektóre projekty realizowane przez dzieciaki, możemy dołożyć brakujące środki na „finansowy wkład własny” jaki zazwyczaj wymagany jest gdy ubiegamy się o dotację, możemy zabrać podopiecznych np. na nieplanowany, a czasem bardzo potrzebny wyjazd weekendowy lub wakacyjny. Twoje wsparcie pokrzepi wysiłki jakie wkładamy aby wyrwać te dzieciaki z pętli wykluczenia i zaniedbania. Wsparcie to jest szczególnie potrzebne, gdyż w naszej pracy podążamy za potrzebami dzieci i nie da się ich zawsze z góry określić, przewidzieć i zaplanować w budżecie dotacji, które pozyskujemy na nasze działania.
Z góry SERDECZNIE dziękujemy.

Wolontariat
Jeśli dysponujesz choć jednym, stałym, wolnym popołudniem w tygodniu i masz mniej niż 40 lat, zapraszamy do współpracy przy projekcie Szkoły Ruchomej realizowanym w okresie ciepłym: kwiecień – wrzesień. Odwiedzaj praskie podwórka i baw się wspólnie z ich młodymi mieszkańcami przy pomocy specjalnie zaprojektowanego narzędzia edukacyjnego, jak i niezniszczalnych zabaw podwórkowych tj. np. „chowany”. Autentyczna zabawa to najlepsza forma profilaktyki, zapobiegająca niebezpieczeństwom czyhającym na dzieciaki na praskich podwórkach. Dla wolontariuszy to gwarantowana przygoda i powrót do starcy dobrych czasów dzieciństwa.
Skontaktuj się z koordynatorką/em odpowiedzialnym/ą za nabór wolontariuszy: e-mail:
szkola.ruchoma@gmail.com
O Szkole Ruchomej przeczytasz więcej w zakładce http://gpas.bzzz.net/dzialania/szkola-mobilna/

Możesz tez pomóc w inny sposób: Jeśli masz do zaoferowania ciekawą propozycje, pracujesz w interesującym miejscu do którego moglibyśmy zabrać dzieciaki na wycieczkę, działasz twórczo i chciał/a/byś poprowadzić warsztat, lub masz jakiś inny pomysł DAJ NAM ZNAĆ!!!! http://gpas.bzzz.net/kontakt/